Yukarı Çık
Son Dakika :
ALMANYA'DA 1915 OYLAMASI... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ALMANYA BAŞBAKANI MERKEL İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ, ALMANYA PARLAMENTOSUNDA 2 HAZİRAN'DA OYLANACAK 1915 OLAYLARIYLA İLGİLİ TASARI HAKKINDAKİ KAYGILARINI İLETTİ ALMANYA'DA 1915 OYLAMASI... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ALINACAK KARARIN BİZİM İÇİN BAĞLAYICILIĞI YOK AMA ALMANYA BU OYUNA GELİRSE İKİ ÜLKE ARASINDAKİ BÜTÜN İLİŞKİLERİ ZEDELER TERÖRLE MÜCADELE... GENELKURMAY BAŞKANI AKAR: TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ, EN ÖNCELİKLİ GÖREV OLARAK TERÖRLE MÜCADELE HAREKATINI SİYASİ DİREKTİF DOĞRULTUSUNDA BÜYÜK BİR AZİM VE KARARLILIKLA SÜRDÜRMEKTEDİR ABD'YE YPG TEPKİSİ.. GENELKURMAY BAŞKANI AKAR: TSK DÜNYADA BARIŞ İÇİN KURULAN İTTİFAKLARA DESTEK SAĞLAR. ANCAK UNUTULMAMALIDIR Kİ İTTİFAKLAR KURULURKEN VERİLEN SÖZLER VE VAATLER BİRER AHİTTİR ABD ASKERLERİNİN YPG ARMASI TAKMASI... ABD'NİN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ BASS: BU KİŞİSEL HAREKETLER İZİN ALINMADAN YAPILMIŞ VE DÜZELTİLMİŞTİR. DAEŞ'E KARŞI YÜRÜTÜLEN SAVAŞTA AMERİKA'NIN BİR POLİTİKA SEÇİMİNİ YANSITMAMAKTADIR www.haberturk.tv DOKUNULMAZLIKLARIN KALDIRILMASI... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ VE UZANTILARININ SON ÇIRPINIŞLARI. BU MİLLET SİYASETİN DİLİNİ ANLAMAYANLARA DERSİNİ PARLAMENTODA 376 İLE VERDİ DOKUNULMAZLIKLARIN KALDIRILMASI... ANAYASA MAHKEMESİ, HDP VE CHP'Lİ VEKİLLERİN İPTAL BAŞVURULARININ İLK İNCELEMESİNİ 3 HAZİRAN'DA YAPACAK. MAHKEME RAPORTÖRÜ, BAŞVURULARIN "GÖREVSİZLİK NEDENİYLE" REDDEDİLMESİNİ İSTEDİ HDP EŞ BAŞKANI DEMİRTAŞ: ANAYASA MAHKEMESİ TARİHİ SORUMLULUKLA KARŞI KARŞIYADIR. BEN KİŞİ OLARAK DA HALEN UMUDUMU KORUYORUM MHP'DE KURULTAY BİLMECESİ... MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ: 10 TEMMUZ'DAKİ OLAĞANÜSTÜ BÜYÜK KURULTAYDA HEM TÜZÜĞÜMÜZÜ DEĞİŞTİRECEK HEM DE SEÇİM YAPACAĞIZ. BUNUN DIŞINDA HİÇBİR KURULTAY TARİHİNİ TANIMIYORUZ www.haberturk.tv YÜKSEK YARGI BAŞKANLARINA ELEŞTİRİ... CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: BU TÜR İNSANLAR YARGIDA OLMAMALI, BU TÜR İNSANLAR YARGITAY'I, DANIŞTAY'I, SAYIŞTAY'I TEMSİL EDEMEZLER. CÜBBELERİNİ ÇIKARSINLAR, AKP'YE KAYDINI YAPTIRSINLAR YÜKSEK YARGI BAŞKANLARINA ELEŞTİRİ... MHP LİDERİ BAHÇELİ: YARGITAY'IN SAYIN BAŞKANI SİYASİ CİRİT OYNARKEN GİYDİĞİ YANDAŞ CEKETİ ÜZERİNE TAM GELECEKTİR YÜKSEK YARGI BAŞKANLARINA ELEŞTİRİ... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BİZ YARGININ BAŞKANLARIYLA, TEMSİL NOKTASINDA OLANLARIYLA BU TÜR SEYAHATLERİ YAPARIZ. BUNUN YASAL, AHLAKİ TEAMÜL OLARAK HİÇBİR YANLIŞ YANI YOKTUR YÜKSEK YARGI BAŞKANLARINA ELEŞTİRİ... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BEN ŞU ANDA BİR SİYASİ PARTİNİN GENEL BAŞKANI DEĞİLİM. YARGI ORGANININ DA CUMHURBAŞKANIYIM, YÜRÜTMENİN DE CUMHURBAŞKANIYIM, YASAMA ORGANIN DA CUMHURBAŞKANIYIM
Cansu Canan Özgen

Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
Salı 23.00 - Cuma 21.00
Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
HAKTAN AKDOĞAN UFO OLAYLARINI YORUMLUYOR

Öteki Gündem’de bu gece, son zamanlarda yaşanan UFO olayları, UFO ve Uzay Bilimleri Araştırmacısı Haktan Akdoğan ile konuşulacak.

31 Mayıs 2016 Salı
İzlenme : 48
DİĞER PROGRAMLAR
14:00 Gün Ortası
01:15 Enine Boyuna