Yukarı Çık
Son Dakika :
RUSYA İLE İLİŞKİLERİN NORMALLEŞMESİ... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: RUSYA İLE İLİŞKİLERİN NORMALLEŞMESİ HER İKİ ÜLKENİN DE HAYRINA RUSYA İLE NORMALLEŞME ADIMI... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTİN'E MEKTUP YAZDI, DÜŞÜRÜLEN UÇAK İÇİN ÜZÜNTÜLERİNİ BİLDİRDİ RUSYA İLE NORMALLEŞME SÜRECİ... BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇARŞAMBA YA DA PERŞEMBE RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTİN İLE TELEFONDA GÖRÜŞECEK CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN: MEKTUPTA, "HAYATINI KAYBEDEN RUS PİLOTUN AİLESİNE BİR KEZ DAHA ACILARINI PAYLAŞTIĞIMI BELİRTMEK VE TAZİYELERİMİ SUNMAK İSTİYORUM; KUSURA BAKMASINLAR DİYORUM" İFADESİNE YER VERİLDİ CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN: İKİ ÜLKE, İLİŞKİLERİN GELİŞTİRİLMESİ AMACIYLA GEREKLİ ADIMLARIN ATILMASI HUSUSUNDA MUTABIK KALINDI MİLLİ SAVUNMA BAKANI FİKRİ IŞIK: RUSYA İLE İLİŞKİLERİN NORMALLEŞTİRİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜLÜYOR. ÇOK ÖNEMLİ GELİŞMELERİN AREFESİNDEYİZ İSRAİL İLE YENİ DÖNEM... BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM: İSRAİL İLE NORMALLEŞME SÜRECİ BAŞLADI BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM: İSRAİL MAVİ MARMARA'DA HAYATINI KAYBEDENLERİN YAKINLARINA 20 MİLYON DOLAR TAZMİNAT ÖDEYECEK İSRAİL İLE YENİ DÖNEM... BAŞBAKAN YILDIRIM: GAZZE'YE 10 BİN TONLUK YARDIM GÖTÜRECEK İLK GEMİMİZ CUMA GÜNÜ AŞDOD LİMANINA GİDECEK. BÖYLECE FİLİSTİN'E UYGULANAN AMBARGO BÜYÜK ÖLÇÜDE KALKMIŞ OLUYOR İSRAİL İLE YENİ DÖNEM... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TÜRKİYE OLARAK SÜRECİN TAMAMINI FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZLE İSTİŞARE EDEREK YÜRÜTTÜK HAMAS: CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE TÜRK HALKININ, GAZZE'DEKİ HALKIMIZA OLAN DESTEKLERİ VE ABLUKANIN HAFİFLETİLMESİ YÖNÜNDEKİ ÇABALARINI TAKDİR EDER, KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ İSRAİL İLE YENİ DÖNEM... CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: GAZZE'YE İNSANİ YARDIM GEMİSİ BAYRAM ÖNCESİ MERSİN LİMANI'NDAN YOLA ÇIKACAK İSRAİL BAŞBAKANI NETANYAHU: İLİŞKİLERİN NORMALLEŞMESİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIM. İSRAİL-TÜRKİYE ANLAŞMASININ İSRAİL EKONOMİSİ İÇİN BÜYÜK ETKİLERİ OLACAKTIR İSRAİL İLE ANLAŞMA TAMAM... SAAT 11.00'DE MUTABAKAT METNİ İMZALANACAK. TÜRKİYE'DE DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARI FERİDUN SİNİRLİOĞLU, TEL AVİV'DE DE İSRAİL DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI GENEL SEKRETERİ DORE GOLD İMZA ATACAK ABD DIŞİŞLERİ BAKANI KERRY: BİZ BU GELİŞMEDEN TABİİ Kİ ÇOK MEMNUNUZ. BU GERÇEKLEŞMESİNİ İSTEDİĞİMİZ ADIMDI
Cansu Canan Özgen

Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
Salı 23.00 - Cuma 21.00
Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.
KÜRESEL KRİZLER VE FİNANSAL KAOS

Öteki Gündem'de bu akşam Cansu Canan Özgen'in konuğu Dr. Ramazan Kurtoğlu... Programda küresel krizler ve finansal kaos konuşulacak.

24 Haziran 2016 Cuma
İzlenme : 273
DİĞER PROGRAMLAR
14:00 Gün Ortası
01:15 Enine Boyuna